Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

O mně

Motivace

Co mě dovedlo k digitalizaci firem? Vždy jsem se snažil pochopit, proč se některým společnostem daří plnit své cíle a jiným ne. Proč jsou některé výrobní firmy schopny rychle reagovat na změny a dokážou jich využít ve svůj růst. Tyto podněty mě vedly k úvahám, jak fungování podniků analyzovat a následně, jak jejich chod metodicky vylepšovat.

Digitalizace a nasazení odpovídajících informačních systémů a ERP představují třešničku na dortu kvalitně řízené firmy. Umožňují přejít z reaktivního do proaktivního režimu řízení firmy, a to ve prospěch všech: investorů, zaměstnanců a klientů.

Stavím na zkušenostech

Během doktorského studijního programu v oblasti elektromechanických systémů jsem vyrazil do zahraničí sbírat zkušenosti. I když to může znít jako klišé, měl jsem možnost stát u kolébky nových technologií, které doteď hýbou světem. Ze svého působení ve Velké Británii, USA a Německu v renomovaných průmyslových koncernech i v konzultačních společnostech jsem si přivezl schopnost adaptovat se na nové výzvy, vyjít s lidmi z rozličných prostředí a dojít na jednáních k vzájemně výhodnému výsledku.

Při vedení týmu projektového řízení v nadnárodním průmyslovém konglomerátu Honeywell jsem se podílel na rozvoji a transformaci této společnosti z pohledu podnikových informačních systémů. Měl jsem možnost vybudovat skvělý tým o 30 ERP projektových manažerech. Realizovali jsme více než 250 projektů podporujících rozvoj obchodních příležitostí a transformaci podniku, převážně v ERP systémech SAP a Oracle. Vybaven těmito zkušenostmi jsem připraven pomoci vaší společnosti na její cestě digitální transformací.